Oferta Jazz - zespół jazzowy Blackpepper
black pepper, zespół muzyczny, zespół na wesele, jazz band, zespół eventowy, zespół lublin, zespół warszawa
50697
page-template-default,page,page-id-50697,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive

zespół jazzowyZespół jazzowy

 

Elegancja, finezja połączona z nutką klasyki, a może szalona impreza z największymi przebojami od lat 70. i 80. aż po najnowsze hity?
Koncert, w którym oscylując pomiędzy jazzem a współczesną muzyka pop, przedstawiamy znane i mniej znane kompozycje: standardy muzyki jazzowej oraz przeboje polskich i zagranicznych gwiazd estrady.

Wszędzie tam, gdzie oczekuje się eleganckiej i spokojnej muzyki w tle sprawdza się Black Pepper Jazz. Proponujemy duża dawkę znakomitej muzyki: standardy jazzowe i soul począwszy od repertuaru Elli Fitzgerald, Alicia Keys, S.Wonder, L. Armstrong, Sting, D. Ellington oraz artystów polskich : A. Zaucha, K. Prońko, H. Banaszak, E. Bem i innych po evergreeny gwiazd muzyki funky / groove / r’n’b.

Nastrojowe ballady w ciekawych aranżacjach, muzyka z pogranicza jazzu, soulu i swingu, to wszystko możecie Państwo usłyszeć  w nasza wykonaniu a to wszystko przyjemnie podane w odbiorze zarówno dla fanów jazzu jak i osób dla których muzyka jazzowa jest czymś nowym.

Black Pepper Jazz może być w dowolnym składzie muzycznym:
duet: wokalistka – pianista/gitarzysta
trio: wokalistka – pianista/gitarzysta – kontrabas
quartet: wokalistka – pianista/gitarzysta – kontrabas – perkusja
quintet: wokalistka – pianista – gitarzysta – kontrabas – perkusja

Dzięki temu nasze koncerty są ciekawsze i muzycznie zróżnicowane.
Nasze występy mogą trwać: godzinę w formie koncertu , dwugodzinny występ (2 x 45 minut) lub maksymalnie trzygodzinny występ ( 3 x 45 minut).

Posiadamy własne nagłośnienie i oświetlenie sceniczne (kompleksowa obsługa eventu: scena,dźwięk,światło) oraz własny transport.

Jest to idealny pomysł dla osób, firm oraz instytucji pragnących zorganizować koncert, uroczystość, galę, spotkanie biznesowe, sympozjum lub bankiet z dobrą muzyką live z gatunku jazz, pop, soul wykonywanej przez profesjonalnych muzyków na wysokim poziomie artystycznym.

Zapraszamy na klimatyczne, a zarazem pełne emocji koncerty. Gwarantujemy świetny muzyczny klimat.