Oferta dla nowożeńców - Zespół muzyczny na wesele BlackPepper
black pepper, zespół muzyczny, zespół na wesele, jazz band, zespół eventowy, zespół lublin, zespół warszawa
234
page-template-default,page,page-id-234,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive

Zespół muzyczny na weseleZespół muzyczny na wesele

 

Ślub to Wasze wyjątkowe święto, dlatego na pierwszym etapie naszej współpracy chętnie wysłuchamy Waszych potrzeb, próśb i wskazówek. Zdajemy sobie sprawę, że wesele to wydarzenie szczególne również dla Waszych rodzin i przyjaciół. Nie martwcie się – sprawimy, że wszyscy będą bawić się świetnie.

Repertuar – To jest dopiero wyzwanie! Wszystkie Wasze sugestie rozkładamy na czynniki pierwsze i wybieramy z naszej długiej listy utworów te, które uznacie za najbardziej odpowiednie. Mamy swój wyjątkowy charakter i gramy zgodnie z naszym muzycznym gustem. Stronimy od „współczesnej muzyki ludowej” co nie zmienia faktu, że na specjalne życzenie jesteśmy w stanie zagrać wiele. Wynikiem końcowym jest odpowiedni repertuar, który będzie współgrał z Waszymi upodobaniami i oczaruje Waszych gości.

Nagłośnienie i oświetlenie dobieramy indywidualnie, zgodnie z warunkami panującymi w miejscu Waszego przyjęcia. Zapewniamy, że poziom mocy nagłośnienia będzie dobrany tak żeby goście mogli bawić się na parkiecie a przy swoich miejscach odpocząć od hałasu – używamy tylko renomowanych firm. Klimatu doda również starannie dobrane oświetlenie – jesteśmy pewni, że będziecie bardzo zadowoleni z wyglądu i estetyki sceny zespołu.

Oferujemy Wam również kompletną oprawę muzyczną Mszy Św. w wykonaniu duetu fortepian i wokal. Przy dzięwkach fortepianu możecie wkroczyć do kościoła, wymienić się obrączkami lub przyjmować życzenia od gości. Poruszające Halleluja stanowić może tło do tej wyjątkowej chwili, w której ocieracie łzy wzruszenia i z wdzięcznością patrzycie sobie w oczy. Możliwości jest naprawdę wiele.

Gwóźdź programu – Przyjęcie Ślubne. To, o czym wszyscy najpierw będą mówić, a potem wspominać. Sporo już przyjęć ślubnych za nami, a zatem doskonale znamy przebieg tego typu wydarzeń. Kto złapie welon? Czy Pan Młody pamięta kroki pierwszego tańca? Gorzko! Gorzko! Jesteśmy przygotowani na wszystkie ewentualności – każdy z elementów wesela będzie dopracowany z klasą i ze smakiem. Ich charakter zależy jednak w głównej mierze od Was.

Udane wesele to praca zespołowa. Zdajemy sobie sprawę, że do jego organizacji wybieracie najlepszych, dlatego na etapie przygotowań chętnie podejmiemy współpracę z innymi, zaangażowanymi w to przedsięwzięcie (kamerzyści, fotografowie, konsultanci ślubni itp.). Takie samo podejście towarzyszy nam również w dniu samego wydarzenia. Tym samym, dołożymy wszelkich starań, by wszystko poszło po Waszej myśli.