O Nas - ZespóÅ
black pepper, zespół muzyczny, zespół na wesele, jazz band, zespół eventowy, zespół lublin, zespół warszawa
50642
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-50642,edgt-core-1.1.2,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-1.7, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive
 

O Nas

garść informacji o zespole i jego twarze

Nie istnieją dwa takie same wydarzenia. Zmienia się czas, miejsce, publiczność. Zmieniacie się i Wy, i my, dlatego tak istotne dla naszej muzyki jest indywidualne podejście do każdego występu.

Black Pepper to grupa doświadczonych muzyków, a przede wszystkim przyjaciół, którzy swoją pracę traktują jako największa pasję i wyzwanie. Dlatego też każdy nasz występ to niezapomniane widowisko wokalno – muzyczne. Występujemy w składzie 5 osobowym, który może być także powiększony o dodatkowe instrumentarium.

Prywatnie udzielamy się w wielu projektach muzycznych ale podczas Waszego przyjęcia jesteśmy tylko dla Was. Muzycy naszego zespołu brali udział w wielu festiwalach takich jak SOPOT TOP TRENDY, OPOLE. Z sukcesami brali udział w licznych programach i telewizyjnych show typu Must be the Music, Bitwa na głosy czy Voice of Poland. Niejednokrotnie byli zapraszani na występy do telewizji oraz zagrali dziesiątki koncertów na wielkich scenach u boku tych największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej takich jak: GAROU, Kasia Popowska, Natalia Kukulska, Janusz Radek, Justyna Steczkowska, Artur Gadowski, Maria Niklińska i wielu innych.

Każdy nasz występ to wyjątkowe widowisko wypełnione świetną muzyką „ 100% NA ŻYWO”, pozytywną energią, pasją i miłością do muzyki. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie sceniczne, które zdobyliśmy występując w Polsce, Europie i krajach Bliskiego Wschodu.
Zapewniamy:
– muzyka na najwyższym poziomie w ciekawych aranżacjach
– repertuar dopasowany indywidualnie do potrzeb klienta
– projekty muzyczne w różnej stylistyce
– lata 70′, 80′, 90′ oraz najnowsze hity polskie i zagraniczne
– instrumentalne światowe standardy jazzowe

Gwarantujemy wspaniałą zabawę z zachowaniem dobrego smaku, największe przeboje muzyki polskiej i zagranicznej, znakomity kontakt z publicznością oraz niezapomniane wrażenia.

Muzyki nie da się podzielić na dobrą i złą. Te dwie cechy mają dla każdego odmienne znaczenie. Jednak naszym zdaniem muzyka wysokiej jakości wyróżnia się szczerością, dopracowanymi aranżacjami, wysmakowanymi improwizacjami, a całokształt występu spójnością. Tym się właśnie kierujemy.

…z nami impreza musi się udać !!!

nasz skład

Ewa Szlachcic

Z wykształcenia aktorka i wokalistka. Ukończyła Akademię Teatralną w Białymstoku oraz ZPSM im. F.Chopina w Warszawie na wydziale piosenki. Od 3 lat współpracuje z zespołem WAY NO WAY,  jako wokalistka i współautorka utworów.

Od wielu lat jej muzyczne fascynacje ściśle wiążą się z muzyką soul, pop oraz piosenką poetycką i aktorską w nowoczesnym wydaniu. Ma na koncie wiele sukcesów muzycznych, I miejsce oraz nagroda za najlepszą kompozycję Międzynarodowego Festiwalu Rzeszów Carpathia Festiwal 2011 (wraz z zespołem WAY NO WAY), Grand Prix festiwalu Pejzaż Bez Ciebie 2010, między innym Grand Prix festiwalu Jesienne Nastoje, I miejsce oraz wyróżnienie dla najlepszej wokalistki podczas Przeglądu Zespołów Nie Tylko Rockowych w Nakle (wraz z zespołem WAY NO WAY).

Brała udział w wielu programach muzycznych, min. Tak To Leciało, Szansa na sukces, Bitwa na głosy, The Voice Of Poland, Must be the music.

Dominik Dudzik

Wokalista, multiinstrumentalista, band-leader, absolwent Ogniska Muzycznego I stopnia w klasie fortepianu.

Laureat programów telewizyjnych „Szansa na Sukces” TVP 2 i „Twoja droga do Gwiazd” TVN oraz zeszłorocznym THE VOICE OF POLAND w drużynie Justyny Steczkowskiej. Otrzymał nagrodę dla najlepszego muzyka w konkursie „Battle of the Bands” podczas kontraktu w Dubaju. Był członkiem zespołu PRESS z którym wydał singiel i teledysk do utworu „Wszystko warte Ciebie” oraz zdobył I nagrodę w festiwalu „Przebojem na antenę”.

Współpracował z zespołem Pawkin, półfinalistą programu MUST BE THE MUSIC. Obecnie współpracuje z Marią Niklińska, znaną wszystkim z ekranów Tv oraz Domi June, nową twarzą Polskiej sceny muzycznej, która wydała płytę „FACE” .Odnalazł się także w roli kompozytora i realizatora swoich muzycznych pomysłów

Piotr Bogutyn

Gitarzysta, absolwent Wydziału Jazz i Muzyka Estradowa UMCS.

Gra z wieloma lubelskimi składami i uczestniczy w różnych projektach muzycznych na terenie całej Polski. Komponuje i aranżuje dla wielu znanych artystów lubelskich, dlatego jako wszechstronny gitarzysta sięga po inspiracje do wielu gatunków muzycznych.

Grał u boku Natalii Kukulskiej, Tomasz Korpanty, Marcin Różycki, Kayah, Kuba Badach, Katarzyna Groniec, Artur Gadowski (IRA), Romuald Lipko (Budka Suflera), Marek Stefankiewicz, Justyna Steczkowska, Siona Neale, Janusz Radek, Krystyna Prońko, Mieczysław Jurecki (ex Budka Suflera), Kabaret SMILE, Klara Jędrzejewska, Garou, Adi Kowalski.

Wojciech Seńko

W Black Pepper gra na instrumentach klawiszowych. Absolwent  wydziału Jazz i Muzyka Rozrywkowa oraz  Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie.

Uczestniczy w różnych projektach muzycznych na terenie całej Polski. Współpracuje na stałe z Kasią Popowską, Marią Niklińską, Black Pepper, Sound Dealers, Dream Girls, Mgły.

Grał u boku m.in. Maja Hyży, Marek Stefankiewicz, Margaret, Honorata Skarbek.